Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen firma cengiz nakliyat olmuştur 2 senedir şişli evden eve nakliyat ve şişli evden eve asansörlü nakliyat hizmeti veren cengiz nakliyat istanbul şişli ilçesinden türkiye’nin ve istanbul’un her ilçesine nakliyat hizmeti sağlamaktadır. En Uygun nakliyat ve sigortalı profesyonel nakliyat fiyatları için bizi arayınız. 

Evden Eve Taşımacılıkta evvela taşınacak olan evde ayrıntılı bir ekspertiz çalışması yapılır. Fiyatlandırma ve nakliyat ayrıntıları bu ekspertiz yönünde belirlenir.

Taşıma için gerekli olan ebatta araç, eleman ve malzeme tarafımızca bulundurulur. Eşyaların cinsine göre paketlenmesi, nakliyatı, yeni yerde kolilerin açılması, mobilyaların yerleştirilmesi, marangozumuz tarafından demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmesi, bütün bu işlemler deneyimli personelimiz tarafından itinali bir biçimde yapılır.

Evden Eve Taşımacılıkta en mühim işlem paketlemedir. Paketlemede kullanılacak malzemenin kalitesi ve eşyaların cinslerine uygun olarak paketlenmeleri hasarsız taşımanın ilk kuralıdır.

Büyük parça eşyaların paketlenmesinde kraft baloncuklu naylon adını verdiğimiz özel malzememizden kullanılır. Hiçbir biçim de battaniye ile sarma işlemi uygulanmaz.

Giysilerin taşınmasında özel askılı giysi dolapları kullanılır.

Vazo, porselen, tabak gibi kırılacaklar öncelikle beyaz kağıda sarılır, daha sonra özel mukavva kutulara istiflenir. Baloncuklu naylonlarla muhafaza edilen eşyalar bant yapıştırıcıyla sarmalanır.

Cam eşyalarınız tercihiniz yönünde beyaz cam kağıtları ile sarılır. Mermer, büyük cam ve ayna gibi eşyalar için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar için de özel yöntem ambalajlama yapılır.

Nakliyat için gereken olan Nakliye Sigortası tarafımızca yapılır.

0216 483 24 83

0532 205 41 58

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız

güvenlik kamerası sistemleri alışveriş sitesi güvenlik kamerası